Obľúbené0
Obľúbené projekty
zatvoriť

Stavebné spoločnosti - Dunajská Streda

AVENUE PROJECT

Jilemnického 234/27, Dunajská Streda

Stavebné spoločnosti

Avenue project je spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavebnou výrobou, projektovaním, navrhovaním interiérov a exteriérov, dizájnom, investičnou a realitnou činnosťou. Zákazníkom ponúkame všetko pre kompletnú realizáciu stavby. Vieme reagovať aj na najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Realizáciu náročných diel bez problémov zvládame vďaka profesionálnemu prístupu a prepracovanosti organizácie výstavby. Jednoznačne kladieme dôraz na spokojnosť našich klientov a to nielen po stránke kvality výstavby, ktorá je samozrejmosťou. Našu flexibilitu zväčšujeme aj spoluprácou s firmami stabilne pôsobiacimi na slovenskom a zahraničnom trhu. Snažíme o čo najpresnejší odhad prijateľnej ceny, a môžeme pre Vás garantovať kvalitu, cenu a termín.

ecoBuild s.r.o.

Slnečná ulica 566/25, Trhová Hradská, Dunajská Streda

Stavebné spoločnosti

Vypracovanie projektovej dokumentácie, stavby nízkoenergetických domov na tri etapy, poradenstvo pri výbere hypotéky a 3D vizualizácie domov.

Mac and partners s.r.o.

Dunajska 25, Šamorín, Dunajská Streda

Stavebné spoločnosti

Naša kancelária sa zaoberá projektovaním pozemných stavieb v stupni vyhotovenia štúdie, projekty pre územné konanie, stavebné povolenie a realizačné projekty. Zaoberáme sa aj inžinierskou činnosťou t.j. vybavovanie územných konaní, stavebných povolení a kolaudačných rozhodnutí. Považujeme za základnú úroveň dokonalú spoluprácu medzi profesiami a účastníkmi celého procesu, od nadobudnutia nehnuteľnosti až po realizáciu stavby.
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie zatvoriť